Nieuw Bestuur

Het eerste blok zit er alweer bijna op, het oude bestuur is afgezwaaid en het nieuwe bestuur heeft inmiddels het bestuursritme al lekker te pakken. We kijken terug op een Code Geel met gave feesten. De afsluiter, de ApresSooShut was er weer eentje om niet te vergeten. Vervolgens het Oktoberfest in nieuwe stijl, onwijs gezellig volgens iedereen. Dus zeker voor herhaling vatbaar laten we maar zeggen. 
Inmiddels zitten we in de herfstvakantie, een week lang leren voor de tentamenweken die eraan komen. Of juist lekker niks doen en met je maten de kroeg in iedere avond. Na de vakantie gaat NOVA natuurlijk weer verder. Iets rustiger aan dan zoals jullie van ons gewend zijn, maar zeker zo gezellig. Zo komt er nog een PyjamaSooS aan. De bekende KaraokeSooS staat ook weer op het programma, volgens geruchten is Hassink z’n stem al aant voorbereiden voor deze altijd legendarisch avond. In de laatste week van het blok staat iets nieuws op het programma, de BINGOSooS. We hebben nog geen idee wat er gaat gebeuren, maar het gaat sowieso een geweldige avond worden.
Voor nu, een prettige vakantie toegewenst, succes met al je tentamens. En we hopen je snel weer te zien in de SooS!

Tot SooS!

Updated: