Nieuw Ledenportaal

Ook bij NOVA gaan we met onze tijd mee. Je zou het haast niet geloven. We lopen dan weliswaar 3 decennium achter. Toch staat innovatie niet voor niets. (Geen paniek bij ons nog steeds geen inflatie voor het lidmaatschap, zelfs niet op het bier)

Vanaf heden beschikken wij over een ledenportaal. Het ziet er niet zo hip en modern uit als andere sites, (Dit zodat onze oude leden en donateurs niet van hun barkruk vallen) Maar het werkt als een tierelier.
Nu hoor ik je denken “wat heb ik daar nou aan”. Nou dat zal ik eens vertellen.
Als je als lid bent aangemeld kan je vanaf heden je eigen gegevens aanpassen. Nu hoef je niet meer te wachten tot de secretaris eindelijk klaar is met zijn middagdutje en zijn mailbox een keertje op orde heeft. Krijg je de WééPéé tenminste op het juiste adres, je Weekmail in de juiste Inbox en betaal je de contributie via de juiste rekening.

Ook kan je alle weekmails en andere berichten terugvinden die ooit naar je mailbox verstuurd zijn. En de jaarverslagen.

En belangrijk hier vind je vanaf nu de facturen voor je lidmaatschap.
*Binnenkort is er misschien wel meer mogelijk

Updated: